Donaldas Trumpas prašo Mordoro monstro padėti sukompromituoti savo šalies prezidentą Johną Bideną. Vengrijos Užsienio reikalų ministras piktinasi, kad Ukraina daro politinį spaudimą ir trukdo Viktoro Orbano pergalei sekmadienį vyksiančiose rinkimuose.

Visa tai parodo, kad Mordoro nuodai labai plačiai išplito ir ilgą laiką jie sruvo visiškai negalvojant apie veiksmingus priešnuodžius. Seime turėjome ne tik formalią Trumpo mylėtojų grupę, bet iki šiol yra politikų, kurie Orbaną dar neseniai vadino autoritetu. Gal ir tebevadina.

Dar kartą pakartosiu, kad nugalėti Mordorą karo lauke kur kas lengviau, nei pašalinti visus jo nuodus iš širdžių ir protų. Tuo labiau, kad Mordoras yra anapus logikos ir sveiko proto. Turiu galvoje šiandien paskelbtą Kruvinojo Vovos įsaką apie technologinę Mordoro nepriklausomybę. Nebebus jokios užsienietiškos programinės įrangos, jokių vakarietiškų technologijų. Na, o Mordoro premjeras paskelbė apie Vakarų ekonomikos sąvokomis nenusakomą reiškinį – paralelinį importą. Jis dabar Mordore legalus. Ar tai kontrabanda? Ar visų autorinių teisių panaikinimas?

Na, dar pridėkime Mordoro generalinio štabo Igorio Konošenkovo pareiškimą, kuriame jis dar kartą patvirtino, kad orkai per pirmas trisdešimt tris karo dienas pasiekė visų užsibrėžtų tikslų. Supraskime, kad pirmas pasaulio istorijoje karas, kurio tikslas buvo apsijuokti, netekti keliolikos tūkstančių žmonių, prarasti didelę dalį karinės technikos ir gėdingai atsitraukti. Kita vertus, gal dabar paskelbs, kad likviduotas Stepanas Bandera? Gal būtent toks ir buvo Mordoro tikslas?

Rusas rašytojas ir publicistas Viktoras Šenderovičius labai taikliai pastebėjo, kad Mordoro gyventojai buvo įsikibę į iliuzijos uodegą, kad jie gyvena vakarietiškai, kad gali egzistuoti moderniausios prabangos oazė koncentracijos stovyklos apsuptyje. „Kiekvieno Mordoro gyventojo, paėmus atskirai, ypač pensininkų, kuriems dabar trūksta vaistų, gaila, bet visų Mordoro gyventojų, kaip visumos – nė kiek. Būti rusu šiandien gėda, net jei esi disidentas, kovojai prieš režimą. Tai skaudi kaina už tai, kad Rusija virto Mordoru.“ Beje, Mordoro gyventojai labai ilgai manė, kad disidentai jiems trukdo ramiai gyventi, kelia nereikšmingus klausimus, nes svarbu tik komfortas. Jie paprasčiausiai nesuprato, kad disidentai bando užkirsti kelią katastrofai. Deja, per menkai bandė, o gal katastrofa buvo būtina, idant išgydytų nuo to nužmogėjimo, kuriame Mordoras gyveno?